אודות SlimStyle

סלימסטייל - SlimStyle - באה לתת פתרונות בריאות והעצמה טבעיים

אנו מאמינים שזה ביכולתו של כל אחד, עם תוכנית נכונה ומותאמת לו או לה, להרזות, לחטב, ולדאוג לבריאות והעצמה של הגוף, וירידה במשקל - תוך שמירה על תחושת שובע, בתהליך נכון ומכוון, הסוד הוא בתוכנית מסודרת ונכונה עבורך.

אנחנו נותנים הכוונה אישית, תוכנית מסודרת, ופירוט של כל מה שתצטרכו לדעת - בכל רכישה. כך אנחנו מוודאים שכל לקוחותינו נהנים מהתוצאות הרצויות. 

כל מוצר בחנות שלנו הוא באיכות הגבוהה ביותר, ומגובה על ידי בדיקות שעושים הנטורופתים ומהנדסי המזון בצוות (ND, PhD) כדי לוודא שרק המוצרים האיכותיים ביותר נכנסים למגוון. אנחנו מייצרים מוצרים בארץ פרי פיתוח ישראלי ייחודי, על בסיס מחקרי Wellness ובריאות עולמיים.

עם כל קנייה אנו מצרפים את המדריך המלא של SlimStyle, ספר המתכונים, ותוכנית תפורה אישית עבורך.

ההצלחה שלך זו ההצלחה שלנו, וזו לא סיסמא - זו הגישה שלנו בכל מה שאנחנו עושים.


parallax background


נעים מאוד גילי קאהן, נטורופתית (ND) בוגרת סמינר הקיבוצים, ‎מאמנת לאורח חיים בריא, עם ניסיון של כ–10 שנים.

‎במהלך שנות התמחותי עבדתי במרכז ניקוי הרעלים הגדול בארץ בת"א, ‎ליוויתי אלפי נשים בתהליכי הרזיה והעצמה.
ההתמחות שלי היא בתהליכי הרזיה מאוזנים ובריאים בכל המלווה להם: כיצד לנהל את המזון, להבין את המשמעות של התהליך שאנחנו מתחילים, להבין את הרגש שמתבטא כאכילה רגשית וכיצד לעשות זאת מדויק ונכון עבור כל אחת ואחד, איך להרוויח מערכת עיכול פעילה, גמילה מחשקים לסוכרים ויישום כלים לאורח חיים בריא ומאוזן.

האני מאמין שלי 

בגיל 22 חוויתי משבר פיזיולוגי, המערכת ההורמונלית השתבשה, המחזור נעלם כלא היה והגוף צעק לעזרה. הרפואה הקונבנציונלית ניסתה להביא את השינוי בדרך שלה - הורמונים ושנים, גלולות ועוד.
התנפחתי, הותקפתי בגלי חום, מצבי רוח - תופעות של גיל המעבר. בתוך כל המערבולת הזאת, ידעתי שיש דרך אחרת, של הקשבה לצרכים של הגוף שלי, של אתגרי היומיום שלי, בקצב שלי. חקרתי, למדתי והחזרתי את השליטה אליי - אל גילי. מהמקום הזה, של הקשבה, אני פועלת במטרה לעזור לאנשים להקשיב לגוף שלהם ולהביא להתחדשות פיזית וארנגטית, אני מאמינה שהגוף שלנו יודע ויכול לרפא את עצמו.

אני מובילה ‎תהליך הרזיה מקצועי שישמר לטווח ארוך מחייב תוך ליווי אישי, מקצועי ותמיכה לאורך כל הדרך! זו גם הגישה שליוותה אותנו בהקמת חברת SlimStyle.

‎אם לומר את האמת, רוב הלקוחות שלי כבר יודעים הכול על דיאטות וניסו כמעט הכול - אך יחד עם זאת רובם לא הצליחו לשמר את הקיים ובטח שלא הגיעו לאיזון הגוף ובריאותו שזהו חלק בלתי נפרד מתהליך איכותי של ירידה במשקל והתחדשות הגוף.

למעשה, צריך 3 דברים על מנת להצליח בתהליך השינוי:
‎הדבר הראשון: רצון
‎הדבר השני: התמדה
‎הדבר השלישי: איש מקצוע שלא יוותר עליכם, יתמוך ויראה את כל הצעדים להצלחה, אחד שיאמין ‎בכם לאורך כל הדרך

‎זהו משולש ההצלחה ואנחנו פה כדי לספק לכם אותו.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.